FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Foderhuset Jupiter til jordnødder er en af de mest populære modeller i vores sortiment. Når foderhuset skal efterfyldes, skyder du simpelthen taget op langs snoren. Så er det ellers bare om at glæde sig over de mange fugle, der vil indfinde sig for at æde i foderhuset.
| Varenummer | 304000119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 215 mm |
| Højde | 206 mm |
| Længde | 192 mm |
| Vægt | 1.28 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Blåmejse, Rødhals, Grønirisk, Stor Flagspætte, Spætmejse, Sortmejse, Stillits, Musvit, Topmejse, Halemejse, Gråspurv, Skovspurv, Bogfinke, Stær |
| Farve | Brun |
| Materiale | Træ (FSC® 100%), Skifer |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|