FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Moldau er et sødt lille fuglehus der er nemt at hænge op og som er egnet til 2 foderblokke. Med vores foderblokke giver du fuglene den lille ekstra hjælp. De er proppet med essentielle fedtstoffer og olier og er en værdifuld energiforsyning til fuglene. Hver lille smule giver dem et reelt energiløft.
| Varenummer | 350540119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 180 mm |
| Højde | 195 mm |
| Længde | 183 mm |
| Vægt | 0.88 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Solsort, Musvit, Blåmejse, Rødhals, Gærdesmutte, Bogfinke, Stor Flagspætte, Stær, Spætmejse, Træløber, Sortmejse, Halemejse, Pandestjert, Sumpmejse, Topmejse, Skovspurv, Grønirisk, Stillits |
| Farve | Brun |
| Materiale | Træ (FSC® 100%), Metal |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|