FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Dette viskestykke af 100 % bomuld er forsynet med et billede af en isfugl, tegnet af Myrte.
I året 2008 lagde Myrte ud med tegningen af en isfugl, og siden har hun ikke kunnet stoppe igen. Lige siden sin barndom har hun elsket naturen, og det præger hendes arbejde. Efterhånden er hollænderen blevet en kendt naturtegner med en helt egen stil.
På vores hjemmeside kan du finde flere produkter fra Myrtes hånd.
| Varenummer | 979780120 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 470 mm |
| Højde | 700 mm |
| Længde | 3 mm |
| Vægt | 0.095 kg |
| Farve | Forskellige/multi |
| Materiale | Bomuld |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|