FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Et attraktivt foderhus til fugle, hvor du kan tilbyde havens fugle frøblandinger, fedtlækkerier og andre delikatesser. Ophænges ganske enkelt i en gren eller i pergolaen – på den måde er det ingen sag at fodre fugle!
Keramiklinjen Vierno omfatter en række andre produkter, som alle er holdt i den samme smukke, naturlige farvetone. Leveres med et solidt ophæng af ståltråd.
OBS: Dette produkt er fremstillet af keramik, og der kan derfor forekomme små variationer i form og farve. Keramik er ikke frostbestandigt og bør tages med indenfor i tilfælde af frost!
| Varenummer | 343540119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 138 mm |
| Højde | 160 mm |
| Længde | 123 mm |
| Vægt | 0.587 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Musvit, Blåmejse, Rødhals, Bogfinke, Skovspurv, Sortmejse, Topmejse, Halemejse, Pandestjert, Sumpmejse, Stillits |
| Farve | Blå, Grøn |
| Materiale | Keramik |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|