FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Ønsker man at hjælpe insekterne, er det vigtigt at give mest muligt plads til blomster og planter. For eksempel med dette plantebed af træ, som er velegnet langs en gangsti. Du fjerner ganske enkelt en række sten og planter i stedet blomster. Hvis du tilmed vælger insektvenlige planter, kan du være sikker på at gøre det rette for naturen.
Trærammen er ideel til gårdspladser, små forhaver og kolonihaver, men kan også bruges i større haver. Fjern fliserne og læg i stedet en træramme til rette, fyld op med blomstermuld og plant eller så blomster.
| Varenummer | 921260119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 299 mm |
| Højde | 308 mm |
| Længde | 64 mm |
| Vægt | 0.57 kg |
| Farve | Brun |
| Materiale | Træ (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|