FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Denne kop med en naturtro tegning af Elwin van der Kolk kan gøre en hvilken som helst fugleven varm om hjertet. Koppen med storspoven hører til serien af kopper med seks vadefugle. I vores sortiment finder du desuden også en serie med seks motiver af kendte engfugle. Tåler mikrobølgeovn og opvaskemaskine.
| Varenummer | 979180119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 114 mm |
| Højde | 90 mm |
| Længde | 90 mm |
| Vægt | 0.21 kg |
| Farve | Hvid |
| Materiale | Keramik |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|