FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Dette foderbræt forhindrer ukrudt i at sprede sig efter man har støet foder på jorden. Således begrænses ukrudtet. Brættet er let at flytte, let at holde rent, og vandet kan løbe fra fordi bunden er lavet af fintmasket tråd.
| Varenummer | 930350119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 402 mm |
| Højde | 124 mm |
| Længde | 335 mm |
| Vægt | 0.798 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Solsort, Musvit, Blåmejse, Rødhals, Bogfinke, Grønirisk, Stær, Skovspurv, Sortmejse, Topmejse, Stillits, Grønsisken |
| Materiale | Træ (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|