FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Disse patenterede og ekstra store automater, har alle en diameter på hele 8,5 cm. Den ekstra store diameter gør at der kan være ekstra meget foder i og derudover, giver den noget bredere automat en noget roligere udstråling. Ligesom på de andre metalautomater, får du også på disse hele 5 års garanti. Også på Adventurer automaterne har du muligheden for at placere en Vivara-underskål under, samt placere den på Vivaras kombineringsstang.
| Varenummer | 330230119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 152 mm |
| Højde | 602 mm |
| Længde | 145 mm |
| Vægt | 0.912 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Musvit, Blåmejse, Rødhals, Bogfinke, Grønirisk, Stær, Skovspurv, Sortmejse, Topmejse, Stillits, Grønsisken, Halemejse, Spætmejse |
| Farve | Grafitgrå |
| Materiale | Metal |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|