FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Flagermus bygger ikke selv rede og er derfor helt afhængige af at finde sikre pladser i deres umiddelbare nærområde. Den isolerende evne af træbeton i denne flagermuskasse værdsættes af de flyvende insektjægere.
| Varenummer | 914470119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 259 mm |
| Højde | 308 mm |
| Længde | 258 mm |
| Vægt | 3.886 kg |
| Egnet dyreliv | Flagermus |
| Farve | Sort |
| Materiale | Træ (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|