Vi bruger cookies til at gøre dit besøg på vores hjemmeside så gnidningsfrit som muligt, fra at huske dine præferencer til at vise den rigtige fuglekasse.
FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Indkøbskurv
Praktisk insektkikkert. Rummer to linser og forstørrer to eller fire gange. Luftåbningerne for oven sørger for, at insekterne ikke lider nogen overlast under deres korte ophold i det lille apparat.
| Varenummer | 978230119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 78 mm |
| Højde | 86 mm |
| Længde | 70 mm |
| Vægt | 0.143 kg |
| Farve | Grøn, Orange |
| Materiale | Plastik |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|