Vi bruger cookies til at gøre dit besøg på vores hjemmeside så gnidningsfrit som muligt, fra at huske dine præferencer til at vise den rigtige fuglekasse.
FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Børn kan godt lide havearbejde! Og nu har de deres egne haveredskaber. Plant, rive eller grave: Intet problem med dette tredelte haveredskabssæt til børn med insektmotiv.
| Varenummer | 131490119 |
|---|---|
| Mærke | Esschert |
| Bredde | 33 mm |
| Højde | 71 mm |
| Længde | 207 mm |
| Vægt | 0.083 kg |
| Farve | Forskellige/multi |
| Materiale | Metal, Træ |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|