FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
I dette sommerfugle- og bihotel finder du tre rum. Den nederste del vil tiltrække mariehøns og guldøjer, den midterste del, der inkluderer runde åbninger, er et ideelt sted til æglægning af æg til enspænderbier og det øverste område, der tiltrækker sommerfugle. Kort sagt, dette hotel vil appellere til en række gæster!
Kassen kan åbnes til rengøring bagpå og er udstyret med en krog til ophæng. Placér blot et solrigt sted i haven.
| Varenummer | 925310119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 189 mm |
| Højde | 285 mm |
| Længde | 172 mm |
| Vægt | 1.311 kg |
| Egnet dyreliv | Bi, Sommerfugl |
| Farve | Rød |
| Materiale | Træ (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|