FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Sørg for, at de store fugle ikke tager for sig af jordnøddesmørret. Når de lander på pinden, bøjer holderen sig bagud, så de ikke kan nå foderet. Men når de mindre og lettere fugle lande, kan de uden problemer æde løs af de gode sager.
Foder er ikke inkluderet
| Varenummer | 351310119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 155 mm |
| Højde | 155 mm |
| Længde | 600 mm |
| Vægt | 0.77 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Musvit, Blåmejse, Rødhals, Bogfinke, Skovspurv, Sortmejse, Topmejse, Halemejse, Stor Flagspætte, Grønirisk, Stær, Spætmejse |
| Farve | Grøn, Brun |
| Materiale | Træ (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|