FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Denne dråbeformede fuglerede giver lige som Machico fuglene mulighed for at søge ly om natten og i dårligt vejr. Hæng den på et sikkert og ikke alt for udsat sted, så småfugle som mejser, rødkælke og gærdesmutter trygt kan søge i ly. Funchal er fremstillet i en smuk dråbeform, og der er rigeligt med plads til fuglene.
| Varenummer | 909210119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 166 mm |
| Højde | 237 mm |
| Længde | 154 mm |
| Vægt | 0.124 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Musvit, Gråspurv, Spætmejse, Broget Fluesnapper |
| Farve | Brun |
| Hulformat | 32mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|