FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Denne ovale redekasse falder i særdeleshed i vores fjerede venners smag. Redekassen er mårsikret.
22,5 x 26 x 16 cm
Åbning på Ø 28 mm
| Varenummer | 906800119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 272 mm |
| Højde | 306 mm |
| Længde | 234 mm |
| Vægt | 4.769 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Blåmejse, Sortmejse, Topmejse, Sumpmejse, Pandestjert, Skovspurv |
| Farve | Brun |
| Materiale | Træ (FSC® 100%), Woodstone |
| Hulformat | 28mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|