FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Indtast din e-mail for at få en lagerbesked:
Mange af natuglens naturlige redepladser forsvinder. Årsagen er at man fælder gamle og skørnede træer. Et godt alternativ er denne redekasse. Der er riller i træet inde i redekassen, så ungerne let kan kravle ud og ind. Kassen kan åbnes foran.
| Varenummer | 903270120 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 570 mm |
| Højde | 479 mm |
| Længde | 417 mm |
| Vægt | 7.733 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Natugle, Allike |
| Farve | Grøn |
| Materiale | Træ (FSC® 100%) |
| Hulformat | 130mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|