FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Indtast din e-mail for at få en lagerbesked:
Nigerfrøautomater er forsynet med de samme ringe som vore andre foderautomater for endnu større komfort. Forskellen mellem denne automat og vore andre, ligger i at foderåbningerne i Nigerfrøautomaten er smallere fordi de fine frø ellers hurtigt blæser væk.
Leveres ekskl. foder & tilbehør.
Bemærk: dette er ikke en normal automat og kun egnet til små frø, dvs. frø på størrelse med nigerfrø. Normale frøblandinger kan simpelthen ikke komme ud igennem spisehullerne.
| Varenummer | 320000120 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 90 mm |
| Højde | 326 mm |
| Længde | 88 mm |
| Vægt | 0.238 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Stillits, Grønsisken |
| Farve | Grøn |
| Materiale | Plastik |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|