FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Med holderen Lifford til jordnøddesmør kan du uden problemer tilbyde havens fugle to glas jordnøddesmør på samme tid. Glassene skydes ind i holderen, indtil de er ud for åbningerne. Og hæng så holderen i et træ eller på et pælesystem og glæd dig til, at fuglene lokkes til af dette kalorieholdige foder.
Dimensioner: 28 x 21 x 18 cm
| Varenummer | 932010119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 280 mm |
| Højde | 190 mm |
| Længde | 210 mm |
| Vægt | 1 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Blåmejse, Musvit, Sortmejse, Topmejse, Halemejse, Gråspurv, Skovspurv, Rødhals, Bogfinke, Grønirisk, Stær |
| Farve | Grøn |
| Materiale | Træ (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|