Vi bruger cookies til at gøre dit besøg på vores hjemmeside så gnidningsfrit som muligt, fra at huske dine præferencer til at vise den rigtige fuglekasse.
FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Indkøbskurv
Ved hjælp af denne holder, kan der nu tilbydes 1 foderblok pr. gang, hvorend du ønsker det.
| Varenummer | 350550119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 175 mm |
| Højde | 194 mm |
| Længde | 70 mm |
| Vægt | 0.32 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Solsort, Musvit, Blåmejse, Rødhals, Gærdesmutte, Bogfinke, Stor Flagspætte, Stær, Spætmejse, Træløber, Sortmejse, Halemejse, Pandestjert, Sumpmejse, Topmejse, Skovspurv, Grønirisk, Stillits |
| Farve | Brun |
| Materiale | Træ (FSC® 100%), Metal |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|