FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Med denne enkle kontruktion, kan du tilbyde foderblokken overalt. Det patenterede fedt vi laver vores foderblokke af, gør at fuglene vil hænge og sidde, på alle mulige leder og kanter, for at få denne delikatesse.
(Sælges ekskl. foderblok)
| Varenummer | 350520119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 150 mm |
| Højde | 135 mm |
| Længde | 45 mm |
| Vægt | 0.14 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Musvit, Blåmejse, Rødhals, Gærdesmutte, Bogfinke, Grønirisk, Stor Flagspætte, Stær, Skovspurv, Spætmejse, Træløber, Sortmejse, Halemejse, Sumpmejse, Pandestjert, Solsort, Topmejse |
| Farve | Grøn |
| Materiale | Metal, Blødt stål, Rustfrit stål |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|