FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
SingingFriend Fedtblokholder Anna er fremstillet, så den passer sammen med en af Vivaras foderblokke. Den er godt tænkt og giver derfor fuglene den bedste adgang til det næringsrige foder. Holderen kan åbnes og lukkes ved hjælp af de to clips for oven, og det gør udskiftningen til en leg.
Denne variant er forsynet med tre sugekopper, så den kan sættes op på en vinduesrude. Den fås også uden sugekopper med et øje i stedet, så den kan hænges op i et træ eller på en foderpæl.
SingingFriend Fedtblokholder Anna er fremstillet af 100 procent genanvendte plastikflasker
| Varenummer | 370290180 |
|---|---|
| Mærke | SingingFriend |
| Bredde | 125 mm |
| Højde | 148 mm |
| Længde | 38 mm |
| Vægt | 0.7 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Musvit, Blåmejse, Sortmejse, Topmejse, Halemejse, Pandestjert, Sumpmejse, Skovspurv, Rødhals, Stær, Bogfinke, Stor Flagspætte, Grønirisk, Spætmejse |
| Farve | Grå, Grøn |
| Materiale | Plastik |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|