FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
Indkøbskurv
Det er lavet af Wilberry Toys, som fremstiller en lang række tøjdyr i høj kvalitet. De anvendte materialer er alle bløde og velegnede til børn fra tolv måneder. Og tøjdyret bliver endnu mere levende, hvis du får lavet en fødselsattest over dette link:
https://www.wilberrytoys.com/birth-certficate
Der er som nævnt andre modeller i denne serie.
Dimensioner: ca 6 x 11 x 14 cm
Materialer: akryl og polyester
Producent: Wilberry Toys
Certificering: Fremstillet i henhold til EN71
Brugervenlighed: Håndvaskes i lunkent vand med en mild sæbe.
Advarsel: Bør holdes uden for rækkevidde af børn under tolv måneder.
| Varenummer | 987410190 |
|---|---|
| Mærke | Willberry Toys |
| Bredde | 76 mm |
| Højde | 99 mm |
| Længde | 183 mm |
| Vægt | 0.04 kg |
| Farve | Brun, Hvid |
| Materiale | Polyester, Akryl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|