FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Har du ingen eller bare ikke den rette ophængsmulighed,
så har du nu mulighed for at købe Dublin på pæl. Det giver dig den ekstra frihed til, at fodre med jordnøddesmør lige præcis hvor du vil. Fx. ud for køkkenet, stuen, børneværelset eller for den sags skyld tage den med til sommerhuset. Pælen i sig selv er 115 cm lang. Pga. af de mange muligheder, gives der også rabat ved køb af flere.
| Varenummer | 351030120 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 103 mm |
| Højde | 1.14 mm |
| Længde | 170 mm |
| Vægt | 0.77 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Blåmejse, Musvit, Topmejse, Halemejse, Gråspurv, Skovspurv, Rødhals, Bogfinke, Stor Flagspætte, Grønirisk, Stær, Spætmejse |
| Farve | Grøn, Brun |
| Materiale | Træ (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|