FUGLE ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruger cookies for at gøre dit besøg på vores website så smidigt som muligt. Fra at huske dine præferencer til at vise dig den rette redekasse.
Nødvendige cookies og privatlivsvenlige analytiske cookies sikrer, at Vivara-webshoppen kan fungere pålideligt, sikkert og hurtigt, og at vi kan måle kvaliteten. Disse cookies er altid slået til. Hvis du vælger Acceptér alle, bruger vi også analytiske cookies, marketingcookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personoplysninger, såsom IP-adresse/cookie-ID samt klik- og browseradfærd, og vi kan dele disse med udvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan til enhver tid ændre dit samtykke i vores cookieerklæring, som du også kan finde via linket nederst på siden under “Cookies”. Mere info: cookieerklæring og privatlivserklæring.
🪻Højsæson-tilbud - spar op til 120 kr!
Indkøbskurv
Dette beskyttelsesbur er fremstillet til vores fodersøjle Apollo med de fem åbninger. Fodersøjlen er forsynet med det praktiske Click & Go system, så den er let at sætte fast i beskyttelsesburet.
Som det er tilfældet med fodersøjlen er også beskyttelsesburet fremstillet af solide materialer og forsynet med en holdbar pulverlakering. Åbningerne mellem tremmerne sørger for, at småfuglene kan æde løs af fodersøjlen i fred og ro. Fodersøjlen kan stadig anvendes til store såvel som små fugle – du skal blot montere henholdsvis fjerne beskyttelsesburet. Hvis du lægger mærke til, hvilke fuglearter der hyppigst optræder i din have, kan du afpasse dit fodersystem efter det. Hvis du gerne vil have en større mangfoldighed i haven, bør du anvende flere forskellige fodersystemer.
BEMÆRK: Fodersøjle Apollo er ikke en del af denne pakke.
| Varenummer | 351520119 |
|---|---|
| Mærke | CJ Wildlife |
| Bredde | 298 mm |
| Højde | 450 mm |
| Længde | 298 mm |
| Vægt | 1.416 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet til | Gråspurv, Musvit, Blåmejse, Skovspurv |
| Farve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|